Absolutnie wszystkim mobilnym burmistrzom w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack.

Niedużo jest w życiu satysfakcji identycznej do zyskania czegoś wielkiego, dlatego właśnie wszelkie gry pozwalające tworzyć oraz gospodarować swoim upragnionym miasteczkiem posiadają takie wielkie grono zagorzałych miłośników. Burmistrzem możemy być dosłownie stojąc na drodze w korku lub czekając w kolejce, za sprawą mobilnego SimCity Buildit. Kto z nas nie śnił o naprawieniu swojego miasteczka kiedy wszelkie systemy komunikacji zawodzą?

Dzięki takim grom bywa to na szczęście możliwe. Możemy zbudować znane aglomeracje lub zbudować nowe opierając się na własnych szalonych pomysłach. Stworzyć małe osiedle, podłączyć energię oraz wodę, rozpocząć tworzyć całą strefę, do której należy doprowadzić całą komunikację…

Nim się obejrzymy, a nasze całe miasteczko będzie przypominać już dużą metropolię, a skarbiec świeci ogromnymi pustkami. W życiu każdego burmistrza nadchodzi taki czas gdy powinien pomyśleć o swoim zadłużaniu się, minimalizacji własnych planów lub… zebrania funduszy na wszystkie inne sposoby. Absolutnie wszystkim burmistrzom mobilnym w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack czyli prosty w obsłudze program, który zmuszać będzie aplikację do zapewnienia im dostatecznej ilości Simoleonów, SimCashu a także kluczy ze złota.

Nie będziecie już czuli się ograniczeni przez wszelką ekonomię która zostaje narzucana poprzez gierkę i w końcu będziecie mogli skupić się na wprowadzaniu w swoje życie niesamowicie szalonych przedsięwzięć. Budowanie warszawskiej średnicówki jeszcze nie było takie łatwe.

Autor: SimCity Buildit Hack